امضای قراردادهای 5.7 میلیاردی ایران و ایتالیا در صنایع معدنی

تاریخ انتشار : ۰۶ بهمن ماه ۱۳۹۴

شرکت دانیلی ایتالیا در جریان سفر رییس جمهوری ایران به رم، توافق‌های تجاری به ارزش حدود 5.7 میلیارد دلار با ایران امضا خواهد کرد.
 
به گزارش ایسنا، یک منبع دولتی پیش از این به رویترز گفته بود ارزش این قراردادها حدود چهار میلیارد دلار است اما سخنگوی دانیلی بعدا اظهار کرد ارزش کل این توافق ها بالاتر بوده و شامل یک جوینت ونچر با سایر سرمایه گذاران بین المللی و ایرانی است.
 
سخنگوی دانیلی بدون دادن جزییات بیشتر به رویترز گفت: این جوینت ونچر دو میلیارد دلار ارزش دارد و "پرشین متالیک" نام خواهد داشت.
 
شرکت دانیلی اعلام کرد با شرکت های ایرانی متعدد برای تامین ماشین آلات و تجهیزات مورد نیاز برای تولید فولاد و آلومینیوم مستقیما قراردادهایی به ارزش 3.7 میلیارد دلار امضا خواهد کرد.
 
این شرکت یکی از سه شرکت بزرگ دنیا در زمینه طراحی و تولید ماشین آلات کارخانه‌های ذوب آهن و فولاد به شمار می‌رود.
 
حجت‌الاسلام و المسلمین دکتر حسن روحانی، رییس جمهور ایران روز دوشنبه وارد رم شد و روز چهارشنبه ایتالیا را به مقصد پاریس ترک خواهد کرد. وی در راس یک هیات 120 نفره شامل کارآفرینان ایرانی و وزیر نفت و سایر مقامات دولتی به ایتالیا سفر کرده است.
 
انتهای پیام
اخباز
  بازرگانی
  انرژی
  ساختمان و عمران
  صنایع
  حمل و نقل
  صنایع غذایی و کشاورزی
  بانک و سرمایه
اخبار
  معدن و صنایع معدنی
  نیرو
  دارو و درمان
  ارتباطات و فناوری اطلاعات
  گردشگری
  سیاست
  گوناگون
ایران و عراق
  استان های مرزی
  بازارچه های مرزی
  قوانین گمرکی
  تاریخجه روابط
دسترسی‌ها
  نمایشگاه ها
  درباره ایتالیا
  گزارش تصویری
  درباره ما
  ارتباط با ما
  تبلیغات
  آر اس اس
  نسخه موبایل
حامیان طلایی
کلیه حقوق معنوی و مادی این سایت متعلق به شرکت آذرنگارشرق می باشد و هرگونه بهره برداری - محتوایی یا بصری - پیگرد قانونی دارد.