مدیر بانک ساچه ایتالیا :

حضور بانک‌های ایتالیایی در پروژه‌های بیمارستانی، نفت و گاز

تاریخ انتشار : ۳۱ تير ماه ۱۳۹۵

 در ماه‌های اخیر تفاهم‌نامه‌های خوبی با وزارت اقتصاد و دارایی ایران برای سرمایه‌گذاری در حوزه‌های بیمارستانی، نفت و گاز داشته‌ایم و همکاری ما با بانک‌های ملی و تجارت افزایش پیدا کرده است.
 
مدیر اجرایی بانک ساچه ایتالیا در گفت‌وگو با خبرنگار ایلنا در خصوص سطح همکاری بانک‌های دو کشور گفت: قبل از تحریم‌ها بانک ساچه یکی از بانک‌های فعال در ایران بود و بعد از بانک‌های آلمانی بیشترین مراودات را با بانک‌های ایران داشت.
 
مارک فیورلی ادامه داد: بعد از سفر آقای روحانی در ماه مارس این همکاری‌ها دوباره به روال عادی برگشته است و تا به امروز ال سی‌ها و ضمانت‌نامه‌های بسیاری برای بانک‌های ایرانی صادر  کرده‌ایم.
 
وی با اشاره با همکاری جدید این بانک اظهار داشت: در ماه‌های اخیر تفاهم‌نامه‌های خوبی با وزارت اقتصاد و دارایی ایران برای سرمایه‌گذاری در حوزه‌های بیمارستانی نفت و گاز داشته‌ایم و همکاری ما با بانک‌های ملی و تجارت افزایش پیدا کرده است.
 
فیورلی تصریح کرد: بازار ایران برای ما مهم است و به هیچ عنوان حاضر نیستیم آن را از دست بدهیم قراردادها و پوشش‌های بیمه‌ای که در جریان سفر مقامات عالی در کشور تا به امروز صورت گرفته نشان از عزم دو طرف برای گسترش این همکاری‌هاست.
 
فیورلی گفت: جلسات خوبی با مقامات اقتصادی ایران داشته‌ایم و خبرهای خوبی شنیده‌ایم و امیدواریم این روند ادامه داشته باشد. 
اخباز
  بازرگانی
  انرژی
  ساختمان و عمران
  صنایع
  حمل و نقل
  صنایع غذایی و کشاورزی
  بانک و سرمایه
اخبار
  معدن و صنایع معدنی
  نیرو
  دارو و درمان
  ارتباطات و فناوری اطلاعات
  گردشگری
  سیاست
  گوناگون
ایران و عراق
  استان های مرزی
  بازارچه های مرزی
  قوانین گمرکی
  تاریخجه روابط
دسترسی‌ها
  نمایشگاه ها
  درباره ایتالیا
  گزارش تصویری
  درباره ما
  ارتباط با ما
  تبلیغات
  آر اس اس
  نسخه موبایل
حامیان طلایی
کلیه حقوق معنوی و مادی این سایت متعلق به شرکت آذرنگارشرق می باشد و هرگونه بهره برداری - محتوایی یا بصری - پیگرد قانونی دارد.