اعتصاب 24 ساعته حمل ونقل عمومی پایتخت ایتالیا را دچارهرج و مرج کرد

تاریخ انتشار : ۰۵ مرداد ماه ۱۳۹۵

 اعتصاب یک روزه حمل و نقل عمومی شهر رم را دچار هرج و مرج ناشی از ترافیک های سنگین و صف های طویل در مقابل ایستگاه ها و سرگردانی مسافران کرد.
 
به گزارش ایرنا، در پی فراخوان اتحادیه کاری Ugl ، کارکنان حمل و نقل عمومی شهر رم شامل اتوبوس ها، قطاری شهری و مترو وابسته به این اتحادیه، برای بهبود شرایط کاری به مدت 24 ساعت دست از کار کشیدند که منجر به سرگردانی مسافران و هرج و مرج در خیابان های پایتخت شد. 
 
بسته شدن دو خط متروی شهر رم تاثیر به سزایی در ایجاد ترافیک های سنگین در خیابان های مرکزی پایتخت به همراه داشت. 
 
براساس آمار، 75 درصد از مسافران شهر رم پایتخت ایتالیا با استفاده از 384 خط اتوبوس و قطار شهری جابجا می شوند. این خطوط شامل 7068 ایستگاه که در مجموع 3 هزار و 571 کیلومتر را تحت پوشش دارد که با استفاده از 2715 وسیله نقلیه یک هزار و 132 میلیون مسافر را در سال جابجا می کند. 
 
سالانه 322 میلیون مسافر در شهر رم (معادل 22 درصد از کل مسافران) از 3خط مترو که با 48 قطار بیش از 36 کیلومتر را تحت پوشش دارد، استفاده می کنند. همچنین 51 میلیون مسافر در سال نیز با استفاده از 84 قطار راه آهن شهری و برون شهری جابجا می شوند. 
اخباز
  بازرگانی
  انرژی
  ساختمان و عمران
  صنایع
  حمل و نقل
  صنایع غذایی و کشاورزی
  بانک و سرمایه
اخبار
  معدن و صنایع معدنی
  نیرو
  دارو و درمان
  ارتباطات و فناوری اطلاعات
  گردشگری
  سیاست
  گوناگون
ایران و عراق
  استان های مرزی
  بازارچه های مرزی
  قوانین گمرکی
  تاریخجه روابط
دسترسی‌ها
  نمایشگاه ها
  درباره ایتالیا
  گزارش تصویری
  درباره ما
  ارتباط با ما
  تبلیغات
  آر اس اس
  نسخه موبایل
حامیان طلایی
کلیه حقوق معنوی و مادی این سایت متعلق به شرکت آذرنگارشرق می باشد و هرگونه بهره برداری - محتوایی یا بصری - پیگرد قانونی دارد.