ایتالیا یکی از 17 کشور داوطلب برای شرکت در اجلاس جهانی صنایع دستی

تاریخ انتشار : ۲۰ مرداد ماه ۱۳۹۵

۱۷ کشور عضو شورای جهانی صنایع دستی تا کنون برای شرکت در هجدهمین مجمع عمومی شورای جهانی صنایع دستی اعلام آمادگی کرده‌اند که در این میان، هند با ۷۰ نفر و چین با ۵۰ نفر بزرگ‌ترین گروه‌های شرکت‌کننده در مجمع را تشکیل می‌دهند.
 
به گزارش ایسنا به نقل از روابط عمومی معاونت صنایع دستی، استرالیا، بنگلادش، چین، دانمارک، مصر، هند، ایتالیا، اردن، قزاقستان، کویت، لبنان، ماداگاسکار، پاکستان، تایلند، امارات، انگلیس و اروگوئه از کشورهای حاضر در هجدهمین مجمع عمومی شورای جهانی صنایع دستی در اصفهان هستند.
 
تا کنون با ثبت نام ۷۰ نفر از کشور هند و ۵۰ نفر از چین برای شرکت در هجدهمین مجمع عمومی شورای جهانی صنایع دستی، بزرگ‌ترین گروه‌های شرکت‌کننده در این اجلاس مربوط به این دو کشور بوده است.
 
اقدامات لازم برای برگزاری نمایشگاه صنایع دستی مربوط به اجلاس شورای جهانی صنایع دستی در مجموعه تاریخی چهلستون در ردیف‌های مشخص‌شده با غرفه‌های ویژه ایران، آسیا و اقیانوسیه، اروپا و امریکا و نیز چهار شهر جهانی ایران انجام شده است.
 
همچنین غرفه‌های شرکت‌کننده با آثاری برتر و فاخر از صنایع دستی کشور و منطقه خود در این نمایشگاه حضور دارند. اطلاع‌رسانی عمومی به‌منظور ثبت نام در این نمایشگاه صنایع دستی که سوم تا ششم مهرماه در اصفهان برگزار می‌شود، نیز در روزهای آینده انجام می‌شود.
اخباز
  بازرگانی
  انرژی
  ساختمان و عمران
  صنایع
  حمل و نقل
  صنایع غذایی و کشاورزی
  بانک و سرمایه
اخبار
  معدن و صنایع معدنی
  نیرو
  دارو و درمان
  ارتباطات و فناوری اطلاعات
  گردشگری
  سیاست
  گوناگون
ایران و عراق
  استان های مرزی
  بازارچه های مرزی
  قوانین گمرکی
  تاریخجه روابط
دسترسی‌ها
  نمایشگاه ها
  درباره ایتالیا
  گزارش تصویری
  درباره ما
  ارتباط با ما
  تبلیغات
  آر اس اس
  نسخه موبایل
حامیان طلایی
کلیه حقوق معنوی و مادی این سایت متعلق به شرکت آذرنگارشرق می باشد و هرگونه بهره برداری - محتوایی یا بصری - پیگرد قانونی دارد.