گسترش همکاری‌های ایران و ایتالیا در حوزه فناوری

تاریخ انتشار : ۲۳ دي ماه ۱۳۹۴

در دیدار مدیر کل امور فناوری وزارت علوم با هیات فناوری ایتالیا بر گسترش و ادامه همکاری های ایران و ایتالیا در حوزه فناوری تاکید شد.
به گزارش خبرگزاری مهر، خسرو پیری، مدیر کل امور فناوری وزارت علوم، تحقیقات و فناوری با هیات فناوری از کشور ایتالیا دیدار و گفتگو کرد.
 
در این دیدار که در دفتر برنامه ریزی امور فناوری این وزارتخانه برگزار شد، پیری ضمن اشاره به سابقه همکاری مناسب بین دو کشور، بر گسترش و ادامه همکاری های ایران و ایتالیا در حوزه فناوری تاکید کرد.
 
وی افزود: با توجه به تفاهم نامه های منعقد شده بین دو کشور در سطح وزارت خانه های دو طرف، برای ادامه همکاری های فناوری نیاز به چارچوبی برای عملیاتی شدن این تفاهم نامه‌ها  است.
 
در ادامه این دیدارگویید و ناسیمبنی مدیر مرکز تحقیقات و انتقال فناوری ایتالیا به ارائه پتانسیل و توانایی های مرکز مذکور پرداخت و همچنین ماسیمیلیانو رودلا نماینده پارک علمی اَرِا، توانایی‌ها و پتانسیل‌های پارک مذکور را تشریح کرد.
 
در پایان این دیدار مدیر کل امور فناوری وزارت علوم كشورمان بر لزوم  تعیین چارچوب همکاری مشخص بین پارک‌های علم و فناوری ایران و ایتالیا، ایجاد ارتباط بین شرکت های علمی، فناوری دو كشور و مشخص كردن اولویت های همکاری های مشترك اشاره کرد.
اخباز
  بازرگانی
  انرژی
  ساختمان و عمران
  صنایع
  حمل و نقل
  صنایع غذایی و کشاورزی
  بانک و سرمایه
اخبار
  معدن و صنایع معدنی
  نیرو
  دارو و درمان
  ارتباطات و فناوری اطلاعات
  گردشگری
  سیاست
  گوناگون
ایران و عراق
  استان های مرزی
  بازارچه های مرزی
  قوانین گمرکی
  تاریخجه روابط
دسترسی‌ها
  نمایشگاه ها
  درباره ایتالیا
  گزارش تصویری
  درباره ما
  ارتباط با ما
  تبلیغات
  آر اس اس
  نسخه موبایل
حامیان طلایی
کلیه حقوق معنوی و مادی این سایت متعلق به شرکت آذرنگارشرق می باشد و هرگونه بهره برداری - محتوایی یا بصری - پیگرد قانونی دارد.