حمایت موسسه‌های مالی ایتالیایی‌ از تجارت با ایران

تاریخ انتشار : ۲۳ مرداد ماه ۱۳۹۵

موسسه بیمه سرمایه‌گذاری خارجی ایتالیا (Sace) و بانک «پوپولاره دی سوندریو» درخصوص وصول طلب‌های تجاری و تخصیص اعتبار برای شرکت‌های ایتالیایی علاقه‌مند به فعالیت در بازار ایران، موافقت‌نامه همکاری امضا کردند.
 
به گزارش تارنمای دفتر شهرستان «سوندریو»، موسسه بیمه سرمایه‌گذاری خارجی ایتالیا و بانک پوپولاره دی سوندریو به منظور پشتیبانی از مشتریان این بانک در وصول طلب‌های تجاری خود از شرکا و مشتریان خارجی توافقنامه همکاری امضا کردند. با این همکاری جدید موسسه ساچه و بانک پوپولاره دی سوندریو قصد دارند به همکاری‌های فی مابین استحکام بخشیده و آن را توسعه دهند. همکاری که طی آن اخیرا خط اعتباری به ارزش 300 میلیون یورو برای پشتیبانی از شرکت‌های ایتالیایی علاقه‌مند به بازار کشور ایران در نظر گرفته شده است. 
 
بر اساس این توافقنامه از این پس خدمات بیشتر و با شرایط بهتری در اختیار تمامی مشتریان بانک پوپولاره دی سوندریو در فعالیت‌های خود در ایتالیا و خارج از کشور قرار داده خواهد شد. این خدمات که توسط شرکت تحت کنترل ساچه (Sace)، ساچه اس. آر. وی (Sace S.R.V) ارائه داده می‌شود، در برگیرنده خدمات وصول مطالبات تجاری شرکت‌ها و هم بازسازی اعتبارات مالی که ساچه در اختیار آنها قرار داده است، خواهد بود.
 
منبع : روزنامه دنیای اقتصاد 
اخباز
  بازرگانی
  انرژی
  ساختمان و عمران
  صنایع
  حمل و نقل
  صنایع غذایی و کشاورزی
  بانک و سرمایه
اخبار
  معدن و صنایع معدنی
  نیرو
  دارو و درمان
  ارتباطات و فناوری اطلاعات
  گردشگری
  سیاست
  گوناگون
ایران و عراق
  استان های مرزی
  بازارچه های مرزی
  قوانین گمرکی
  تاریخجه روابط
دسترسی‌ها
  نمایشگاه ها
  درباره ایتالیا
  گزارش تصویری
  درباره ما
  ارتباط با ما
  تبلیغات
  آر اس اس
  نسخه موبایل
حامیان طلایی
کلیه حقوق معنوی و مادی این سایت متعلق به شرکت آذرنگارشرق می باشد و هرگونه بهره برداری - محتوایی یا بصری - پیگرد قانونی دارد.