آمادگی بزرگ‌ترین بیمه ایتالیا برای حمایت از طرح‌های ایران

تاریخ انتشار : ۰۹ آذر ماه ۱۳۹۴

مدیرعامل «ساچه»، بزرگ‌ترین شرکت بیمه‌ای ایتالیا گفت: در گام نخست آماده ارایه پوشش بیمه‌ای بین ایران و ایتالیا تا پنج میلیارد یورو هستیم.
 
به گزارش سرویس بازار ایسنا، جووانی کاستِلانِتا که برای نخستین بار پس از فراهم‌شدن زمینه همکاری ایران و اروپا،‌ با رییس هیات عامل ایمیدرو گفت‌و‌گو می‌کرد تصریح‌کرد: در نظر داریم همانند سال‌های پیش از تحریم،‌ روابط خود با ایران را توسعه دهیم و اکنون آماده ارایه خدمات بیمه‌ای تا پنج میلیارد یورو هستیم.
 
وی که در آستانه سفر رییس جمهوری اسلامی ایران به ایتالیا سخن می‌گفت ادامه داد: این میزان پوشش بیمه‌ای برای تمامی فعالیت‌های اقتصادی ایران و و ایتالیا نیست بلکه شروعی دوباره دو طرف در مناسبات اقتصادی است و از نظر ما محدودیتی برای افزایش سقف پوشش بیمه‌ای برای اجرا طرح‌ها در ایران وجود ندارد.
 
شرکت بیمه صادراتی ساچه ایتالیا که تحت پوشش دولت آن کشور قرار دارد یکی از بزرگ‌ترین شرکت‌های بیمه‌ای در اروپا و جهان به شمار می‌آید. این شرکت در سال‌های پیش از تحریم علیه ایران،‌ بیمه بسیاری از طرح‌های بزرگ از جمله پروژه‌های بخش معدن و صنایع معدنی ایران از جمله فولاد، ‌آلومینیوم و ... را عهده‌دار بود و اکنون به گفته مدیرعامل آن،‌ ساچه به دنبال از سرگیری روابط با ایران است.
 
مهدی کرباسیان، رییس هیات عامل ایمیدرو نیز در این دیدار گفت: در ماه‌های گذشته تفاهمنامه‌هایی با شرکت‌های ایتالیایی در بخش‌های فولاد، آلومینیوم امضا کرده‌ایم که این امر، می‌تواند حرکت مناسبی برای اجرای طرح‌های ایران و پوشش بیمه‌ای از طرف ساچه باشد.
 
وی با بیان اینکه تحریم‌ها سبب زیان طرف‌های اقتصادی ایران در اروپا نیز شد گفت: اطمینان دارم دولت‌های ایران و ایتالیا عزم راسخی برای شکل گیری ارتباط مستحکم بین شرکت‌های دو طرف دارند.
 
انتهای پیام
 
اخباز
  بازرگانی
  انرژی
  ساختمان و عمران
  صنایع
  حمل و نقل
  صنایع غذایی و کشاورزی
  بانک و سرمایه
اخبار
  معدن و صنایع معدنی
  نیرو
  دارو و درمان
  ارتباطات و فناوری اطلاعات
  گردشگری
  سیاست
  گوناگون
ایران و عراق
  استان های مرزی
  بازارچه های مرزی
  قوانین گمرکی
  تاریخجه روابط
دسترسی‌ها
  نمایشگاه ها
  درباره ایتالیا
  گزارش تصویری
  درباره ما
  ارتباط با ما
  تبلیغات
  آر اس اس
  نسخه موبایل
حامیان طلایی
کلیه حقوق معنوی و مادی این سایت متعلق به شرکت آذرنگارشرق می باشد و هرگونه بهره برداری - محتوایی یا بصری - پیگرد قانونی دارد.