فروش 2 برابری خودروساز ایتالیایی با ورود شاسی بلند جدید

تاریخ انتشار : ۰۳ شهريور ماه ۱۳۹۵

خودروساز لوکس لامبورگینی انتظار دارد پس از عرضه یک شاسی بلند جدید، تولیدش را تا سال ۲۰۱۹ دو برابر کرده و به هفت هزار دستگاه برساند.
 
به گزارش ایسنا، استفانو دومنیکالی، مدیرعامل لامبورگینی به رویترز گفت این شرکت قصد دارد تولید سالانه ابرخودروهایش را به ۳۵۰۰ دستگاه محدود کند. وی همچنین انتظار دارد تولید شاسی بلند بالا باشد اما افزایش تولید شاسی بلند به تقاضا بستگی خواهد داشت.
 
 این خودروساز ایتالیایی متعلق به آئودی بوده و در زیرمجموعه گروه خودروسازی فولکس واگن قرار می گیرد.
 
شاسی بلند جدید لامبورگینی با قیمت پایه حدود ۲۰۰ هزار دلار در سال ۲۰۱۸ روانه بازار فروش می‌شود.
 
مدیرعامل لامبورگینی با اشاره به علاقه بالا به مدلهای شاسی بلند در آمریکا و سایر نقاط، اظهار کرد این شرکت تلاش می‌کند حداقل ۳۵۰۰ دستگاه شاسی بلند فروش داشته باشد.
 
دومنیکالی که در ماه فوریه به عنوان مدیرعامل لامبورگینی انتخاب شد، اظهار کرد این شرکت قصد دارد شبکه فروش جهانی خود را از ۱۳۲ واسطه فروش کنونی به ۱۶۰ واسطه فروش افزایش دهد.
 
حدود ۳۰ درصد از واسطه های فروش و فروش لامبورگینی در آمریکا هستند که بزرگترین بازار این شرکت است. لامبورگینی در سال ۲۰۱۵ رکورد ۳۲۴۵ خودرو در جهان فروخت که شامل بیش از هزار دستگاه در آمریکا بود. با اینهمه لامبورگینی از کار اصلی خود که تولید ابرخودرو است، دست نخواهد کشید.
 
این خودروساز در راستای یک سرمایه گذاری به ارزش صدها میلیون یورو که در سال ۲۰۱۵ اعلام کرد، ۵۰۰ کارمند استخدام کرده و کارخانه خود در ایتالیا را دو برابر گسترش داده است.
 
لامبورگینی به صف خودروسازان لوکس متعدد مانند پورشه پیوسته که به بازار سودآور شاسی بلند وارد شده اند.
 
دومنیکالی که مدیر سابق فراری و آئودی است، اظهار کرد مایل است حجم تولید این برند را محدود نگه دارد. این شرکت "سنتناریو رودستر" را در کالیفرنیا رونمایی و اعلام کرد همه ۲۰ دستگاهی که از این مدل تولید شده را به قیمت پایه دو میلیون یورو فروخته است.
 
لامبورگینی قصد دارد یک مدل پلاگین هیبریدی برقی شاسی بلند را تا سال ۲۰۲۰ تولید کند و یک خودروی پاک را عرضه کند.
 
بر اساس گزارش رویترز، مدیرعامل لامبورگینی گفت این شاسی بلند می تواند پلتفرم خودروهای خودران آینده باشد اما چنین خودروهایی به این برند لطمه نخواهند زد.
اخباز
  بازرگانی
  انرژی
  ساختمان و عمران
  صنایع
  حمل و نقل
  صنایع غذایی و کشاورزی
  بانک و سرمایه
اخبار
  معدن و صنایع معدنی
  نیرو
  دارو و درمان
  ارتباطات و فناوری اطلاعات
  گردشگری
  سیاست
  گوناگون
ایران و عراق
  استان های مرزی
  بازارچه های مرزی
  قوانین گمرکی
  تاریخجه روابط
دسترسی‌ها
  نمایشگاه ها
  درباره ایتالیا
  گزارش تصویری
  درباره ما
  ارتباط با ما
  تبلیغات
  آر اس اس
  نسخه موبایل
حامیان طلایی
کلیه حقوق معنوی و مادی این سایت متعلق به شرکت آذرنگارشرق می باشد و هرگونه بهره برداری - محتوایی یا بصری - پیگرد قانونی دارد.