اعلام حمایت وزیر آموزش ایتالیا از همکاری دانشگاه امیرکبیر با دانشگاه تورینو

تاریخ انتشار : ۰۴ مهر ماه ۱۳۹۴

وزیر آموزش، تحقیقات و دانشگاه ایتالیا در دیدار با رئیس دانشگاه صنعتی امیرکبیر از اجرای پروژه‎های مشترک میان این دو کشور استقبال و حمایت کرد.
 
به گزارش سرویس علمی ایسنا، در راستای اهداف ملی و توسعه همکاری‌های بین‌المللی، دانشگاه صنعتی امیرکبیر ملاقاتی را با جانینی، وزیر آموزش، دانشگاه و تحقیقات کشور ایتالیا برگزار کرد. این ملاقات با حضور دکتر سیداحمد معتمدی، رئیس دانشگاه صنعتی امیرکبیر و سفیر ایتالیا در تهران و جمعی از مدیران و استادان دو کشور صورت گرفت.
 
در این نشست دکتر معتمدی در مورد سابقه همکاری‌های دانشگاه صنعتی امیرکبیر با دانشگاه‌های ایتالیایی گزارشی ارائه کرد و بر ادامه‌ همکاری‌های علمی و بین‌المللی با دانشگاه‌های ایتالیا در بخش آموزش و صنعت تاکید کرد.
 
در این نشست استادان و مدیران در حوزه مهندسی پزشکی و سلامت نیز در خصوص فعالیت‌های خود در دانشگاه صنعتی امیرکبیر توضیحاتی ارائه کردند.
 
در این جلسه بر اجرای پروژه‌های مشترک در حوزه سلامت میان دانشگاه صنعتی امیرکبیر و دانشگاه تورینو ایتالیا تاکید شد و وزیر آموزش، تحقیقات و دانشگاه ایتالیا نیز حمایت خود را از اجرای این پروژه‌ها اعلام کرد.
 
انتهای پیام
اخباز
  بازرگانی
  انرژی
  ساختمان و عمران
  صنایع
  حمل و نقل
  صنایع غذایی و کشاورزی
  بانک و سرمایه
اخبار
  معدن و صنایع معدنی
  نیرو
  دارو و درمان
  ارتباطات و فناوری اطلاعات
  گردشگری
  سیاست
  گوناگون
ایران و عراق
  استان های مرزی
  بازارچه های مرزی
  قوانین گمرکی
  تاریخجه روابط
دسترسی‌ها
  نمایشگاه ها
  درباره ایتالیا
  گزارش تصویری
  درباره ما
  ارتباط با ما
  تبلیغات
  آر اس اس
  نسخه موبایل
حامیان طلایی
کلیه حقوق معنوی و مادی این سایت متعلق به شرکت آذرنگارشرق می باشد و هرگونه بهره برداری - محتوایی یا بصری - پیگرد قانونی دارد.