اعلام آمادگی ایتالیا برای ارتقاء تجهیزات مقابله با مواد مخدر ایران

تاریخ انتشار : ۱۱ ارديبهشت ماه ۱۳۹۵

رییس پلیس مبارزه با مواد مخدر ناجا از اعلام آمادگی مسئولان کشور ایتالیا برای ارتقاء تجهیزات مقابله‌ای ایران در امر مبارزه با مواد مخدر خبر داد.

 

سردار علی مویدی با اعلام خبر آمادگی کشور ایتالیا برای در اختیار قرار دادن تجهیزات کنترلی و مقابله‌ای مورد نیاز در مبارزه با مواد مخدر اظهار کرد: در آخرین رای‌زنی‌های انجام شده، مسئولان کشور ایتالیا اعلام آمادگی این کشور برای کمک به ایران در تهیه تجهیزات و امکانات مورد نیاز در امر مبارزه با مواد مخدر را ابراز کردند.

 

رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر ناجا با ابراز امیدواری نسبت به محقق شدن این وعده مسئولان کشور ایتالیا، گفت: خوشبختانه کشور ایتالیا به نسبت سایر کشورهای اروپایی، رویکرد خوبی در تعامل با پلیس ایران به منظور مبارزه همه جانبه با قاچاق مواد مخدر دارد.

 

وی خاطرنشان کرد: سفرهای اخیر مقامات رسمی و بلندپایه کشور ایتالیا به ایران و ارتقاء سطح همکاری‌های پلیسی میان ایران و ایتالیا می‌تواند چشم انداز مطلوبی در جهت مبارزه با مواد مخدر و ضربه‌زدن به باندهای قاچاق را ترسیم کند.

اخباز
  بازرگانی
  انرژی
  ساختمان و عمران
  صنایع
  حمل و نقل
  صنایع غذایی و کشاورزی
  بانک و سرمایه
اخبار
  معدن و صنایع معدنی
  نیرو
  دارو و درمان
  ارتباطات و فناوری اطلاعات
  گردشگری
  سیاست
  گوناگون
ایران و عراق
  استان های مرزی
  بازارچه های مرزی
  قوانین گمرکی
  تاریخجه روابط
دسترسی‌ها
  نمایشگاه ها
  درباره ایتالیا
  گزارش تصویری
  درباره ما
  ارتباط با ما
  تبلیغات
  آر اس اس
  نسخه موبایل
حامیان طلایی
کلیه حقوق معنوی و مادی این سایت متعلق به شرکت آذرنگارشرق می باشد و هرگونه بهره برداری - محتوایی یا بصری - پیگرد قانونی دارد.