بحران اقتصادی وتعطیلی 194هزارشرکت ایتالیایی

تاریخ انتشار : ۱۴ اسفند ماه ۱۳۹۵

به گزارش روز جمعه ایرنا به نقل از ایستات، بحران اقتصادی در سال های 2011 تا 2014 به شدت به سیستم تولیدی ایتالیا ضربه زد و در طول آن، بیش از 194 هزار شرکت تعطیل و حدود 800 هزار نفر از کارکنان این بخش ها بیکار شدند. 
بر اساس این گزارش، تاثیر بحران اقتصادی دراین چهار سال بسیار سنگین بود و بیشترین ضربه به بخش ساخت و ساز وارد کرد که باعث کاهش 10 درصدی شرکت ها، 20 درصدی کارکنان و 30 درصدی ارزش افزوده این بخش شد. 
بحران اقتصادی همچنین به بخش های تولیدی ضربه زد و 7.2 درصد از شرکت ها و 6.8 درصد از کارکنان این بخش کاهش یافتند. دربخش خدمات نیز 4.7 درصد شرکت ها و 3.3 درصد از کارکنان آن از دست رفتند. 
درطول سال های بحران اقتصادی، یک دوم از ارزش افزوده تمام بخش های تولیدی و خدماتی از دست رفتند و بحران بیشترین ضربه را به شرکت هایی وارد کرد که تنها در بازار داخلی فعال بودند.
ایتالیا درکل کشوری است که کمتر از سایر رقبای اروپایی خود بین المللی سازی شده است و درسال 2015 سهم سرمایه گذاری های مستقیم خارجی آن کمتر از نصف فرانسه، آلمان، انگلیس و اسپانیا بود. 
شبکه شرکت ها در ایتالیا نیز به تازگی اعلام کرده بود که درسال 2015 میلادی در این کشور هر ساعت 16 شرکت معادل 390 شرکت در روز بر اثر بحران اقتصادی تعطیل شدند. 
اخباز
  بازرگانی
  انرژی
  ساختمان و عمران
  صنایع
  حمل و نقل
  صنایع غذایی و کشاورزی
  بانک و سرمایه
اخبار
  معدن و صنایع معدنی
  نیرو
  دارو و درمان
  ارتباطات و فناوری اطلاعات
  گردشگری
  سیاست
  گوناگون
ایران و عراق
  استان های مرزی
  بازارچه های مرزی
  قوانین گمرکی
  تاریخجه روابط
دسترسی‌ها
  نمایشگاه ها
  درباره ایتالیا
  گزارش تصویری
  درباره ما
  ارتباط با ما
  تبلیغات
  آر اس اس
  نسخه موبایل
حامیان طلایی
کلیه حقوق معنوی و مادی این سایت متعلق به شرکت آذرنگارشرق می باشد و هرگونه بهره برداری - محتوایی یا بصری - پیگرد قانونی دارد.