شرکت‌های ایتالیایی زیادی درخواست همکاری اقتصادی با فارس را دارند

تاریخ انتشار : ۲۹ تير ماه ۱۳۹۴

معاون وزیر اقتصاد ایتالیا گفت: گروه‌های مختلف اقتصادی درخواست همکاری با بخش خصوصی فارس رادارند.
 
دانیل ری ولتا ظهر دوشنبه در مراسم افتتاح نمایشگاه شرکت‌های ایتالیایی در اتاق بازرگانی شیراز تأکید کرد: اشتیاق شرکت‌های ایتالیایی برای همکاری با شرکت‌های ایرانی و به‌خصوص استان فارسی ارتباطی با توافقات هسته‌ای ندارد زیرا ما درگذشته نیز در شیراز حضور داشتیم.
 
وی ادامه داد: در حال حاضر بیش از ۱۰۰ شرکت ایتالیایی برای حضور در شیراز مشتاق بودند که ما بهترین‌ها را به استان فارس آوردیم.
 
سرپرست گروه تجاری کشور ایتالیا بابیان اینکه مردم ایتالیا با ملت ایران سابقه طولانی همکاری و مراودات اقتصادی داشتند، گفت: توانایی استان فارس در بخش‌های مختلف بسیار زیاد است به همین دلیل تمایل برای همکاری با استان فارس و کشور ایران در میان شرکت‌های ایتالیایی زیاد است.
 
ری ولتا افزود: شرکت‌های ایتالیایی به دنبال ایجاد یک رابطه عمیق با استان فارس هستند و در این مسیر از تمام توانایی خود استفاده خواهند کرد.
 
۱۵ شرکت ایتالیایی در بخش‌های ساخت گلخانه‌های مدرن، درب و پنجره، قطعات صنعتی، مواد غذایی و... و. کار خود را در نمایشگاه شیراز آغاز کردند.
 
اخباز
  بازرگانی
  انرژی
  ساختمان و عمران
  صنایع
  حمل و نقل
  صنایع غذایی و کشاورزی
  بانک و سرمایه
اخبار
  معدن و صنایع معدنی
  نیرو
  دارو و درمان
  ارتباطات و فناوری اطلاعات
  گردشگری
  سیاست
  گوناگون
ایران و عراق
  استان های مرزی
  بازارچه های مرزی
  قوانین گمرکی
  تاریخجه روابط
دسترسی‌ها
  نمایشگاه ها
  درباره ایتالیا
  گزارش تصویری
  درباره ما
  ارتباط با ما
  تبلیغات
  آر اس اس
  نسخه موبایل
حامیان طلایی
کلیه حقوق معنوی و مادی این سایت متعلق به شرکت آذرنگارشرق می باشد و هرگونه بهره برداری - محتوایی یا بصری - پیگرد قانونی دارد.