به منظور واردات و صادرات صورت گرفت

مذاکره گروه‌هایی از ایتالیا و روسیه با مدیران کشاورزی قزوین

تاریخ انتشار : ۱۸ خرداد ماه ۱۳۹۵

دو گروه صنعتی و بازرگانی از کشورهای ایتالیا و روسیه در زمینه واردات و صادرات ماشین آلات و انواع محصول با مدیران حوزه کشاورزی استان قزوین مذاکره کردند.
 
مدیر تنظیم بازار محصولات سازمان جهاد کشاورزی استان قزوین روز سه شنبه در این خصوص گفت: گروه های اقتصادی این دو کشور در خصوص صادرات نهاده های کشاورزی و واردات ماشین آلات مربوط به این بخش با مدیران و کارشناسان حوزه کشاورزی استان بحث و تبادل نظر کردند.
 
محمود محمودی افزود: در این مذاکرات یک گروه ایتالیایی تولید کننده دنباله بندها و ادوات کشاورزی آمادگی اش را برای صدور تولیدهای خود به قزوین اعلام آمادگی کرد.
 
وی اضافه کرد: یک گروه دیگر از روسیه نیز که با کارشناسان و مدیران کشاورزی استان مذاکره داشتند، برای صادرات کنجاله، آفتاگردان، جو،گندم برای خوراک دامی و ذرت به قزوین اعلام آمادگی کردند.
 
مدیر تنظیم بازار محصولات سازمان جهاد کشاورزی استان قزوین اضافه کرد:این هیات اقتصادی همچنین آماده است تا در زمینه صادرات انواع میوه،سبزی،گل،خشکبار، کشمش، مرغ و تخم مرغ از سوی کشاورزان قزوین به روسیه همکاری کند.
 
مدیر تنظیم بازار محصولات سازمان جهاد کشاورزی استان قزوین با مثبت خواندن مذاکره های انجام گرفته، گفت: از مزایای این مذاکره ها این بود که هیات روسیه آمادگی خود را برای برای همکاری در زمینه حمل و نقل در حوزه کشاورزی استان اعلام کرد.
 
محمودی تصریح کرد: مزیت دوم این مذاکره ها این بود که وارد کننده اقلام دامی،اتحادیه دامداران استان قزوین خواهد بود و بهای اقلام صادراتی نیز به صورت ریالی در استان قابلیت پرداخت خواهد داشت.
براساس آخرین آمار، استان قزوین دارای ۴۸۰ هزار هکتار اراضی کشاورزی و ۸۲ هزار بهره بردار بخش کشاورزی است.
اخباز
  بازرگانی
  انرژی
  ساختمان و عمران
  صنایع
  حمل و نقل
  صنایع غذایی و کشاورزی
  بانک و سرمایه
اخبار
  معدن و صنایع معدنی
  نیرو
  دارو و درمان
  ارتباطات و فناوری اطلاعات
  گردشگری
  سیاست
  گوناگون
ایران و عراق
  استان های مرزی
  بازارچه های مرزی
  قوانین گمرکی
  تاریخجه روابط
دسترسی‌ها
  نمایشگاه ها
  درباره ایتالیا
  گزارش تصویری
  درباره ما
  ارتباط با ما
  تبلیغات
  آر اس اس
  نسخه موبایل
حامیان طلایی
کلیه حقوق معنوی و مادی این سایت متعلق به شرکت آذرنگارشرق می باشد و هرگونه بهره برداری - محتوایی یا بصری - پیگرد قانونی دارد.