اعتصاب سراسری کارکنان برج مراقبت فرودگاه های ایتالیا

تاریخ انتشار : ۲۸ خرداد ماه ۱۳۹۵

اعتصاب سراسری کارکنان برج مراقبت فرودگاه ها در ایتالیا منجر به سرگردانی هزاران مسافر و حذف و به تاخیر افتادن ده ها پرواز شد.
 
به گزارش ایرنا، کارکنان برج های مراقبت فرودگاه ها در سراسر ایتالیا در پی فراخوان اتحادیه های کاری امروز (جمعه )از ساعت 13 تا 17 به وقت محلی دست از کار کشیده که منجر به حذف 78 پرواز در فرودگاه رم و سرگردانی مسافران در سراسر این کشور شد. 
 
شرکت هواپیمایی آلیتالیا همانند سایر شرکت های هواپیمایی در فرودگاه لئوناردو داوینچی در رم، از طریق بیانیه ای تغییر و حذف پرواز ها را اعلام کرده است. 
 
سازمان هوانوردی مسافری ایتالیا نیز از تمام مسافران دعوت کرد تا با شرکت های هواپیمایی تماس گرفته و پروازهای خود را کنترل کنند. 
 
این اعتصاب که به فراخوان اتحادیه های کاری 'Unica' و 'Licta ' در زمینه اجرای قراردادهای کاری برگزار شده است، 500 پرواز را در خطر حذف و یا تاخیر قرار داد و هزاران نفر در فرودگاه ها سرگردان شدند. 
 
همه روزه در ایتالیا، از شمال تا جنوب این کشور، حداقل چهار تظاهرات یا اعتصاب صنفی و سیاسی برگزار می شود. 
 
به عقیده صاحب نظران، این رخدادها از کشوری حکایت دارد که غرق در بحرانی عمیق شده و در مرحله ای آسیب پذیر در روابط صنعتی قرار دارد. از ماه ژانویه تا سپتامبر 2015 بیش از یک هزار و 55 اعتصاب در ایتالیا برگزار شد در حالی که این رقم در مدت مشابه سال قبل از آن 995 مورد بود. 
اخباز
  بازرگانی
  انرژی
  ساختمان و عمران
  صنایع
  حمل و نقل
  صنایع غذایی و کشاورزی
  بانک و سرمایه
اخبار
  معدن و صنایع معدنی
  نیرو
  دارو و درمان
  ارتباطات و فناوری اطلاعات
  گردشگری
  سیاست
  گوناگون
ایران و عراق
  استان های مرزی
  بازارچه های مرزی
  قوانین گمرکی
  تاریخجه روابط
دسترسی‌ها
  نمایشگاه ها
  درباره ایتالیا
  گزارش تصویری
  درباره ما
  ارتباط با ما
  تبلیغات
  آر اس اس
  نسخه موبایل
حامیان طلایی
کلیه حقوق معنوی و مادی این سایت متعلق به شرکت آذرنگارشرق می باشد و هرگونه بهره برداری - محتوایی یا بصری - پیگرد قانونی دارد.